Daikin Comfora

Daikin Comfora

Filtr ze srebrem usuwający alergeny i oczyszczający powietrze – zatrzymuje alergeny, takie jak pyłki, zapewniając stały dopływ czystego powietrza

Dowiedz się więcej
Daikin Perfera jednostka przypodłogowa

Daikin Perfera jednostka przypodłogowa

Wzorcowa jednostka przypodłogowa zapewnia optymalny komfort cieplny dzięki unikalnym funkcjom ogrzewania.

Dowiedz się więcej
Daikin Stylish

Daikin Stylish

Ciesz się najwyższym komfortem i efektywnością energetyczną dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak cichy wentylator, inteligentne czujniki termiczne i inteligentny rozkład temperatury w pomieszczeniu.

Dowiedz się więcej
Daikin Emura

Daikin Emura

Daikin Emura jest miła dla oka i reprezentuje podejście, w którego centrum są ludzie – kładąc duży nacisk na komfort i wrażenia użytkowników – w celu poprawienia samopoczucia domowników.

Dowiedz się więcej
Daikin Ururu Sarara

Daikin Ururu Sarara

Urządzenie naścienne klasy premium A+++ do chłodzenia, ogrzewania, nawilżania, osuszania, wentylacji oraz oczyszczania powietrza.

Dowiedz się więcej
Daikin Perfera jednostka naścienna

Daikin Perfera jednostka naścienna

Perfera pobiera 80% swojej mocy z powietrza i tylko 20% z energii elektrycznej. Oprócz tego urządzenie dodatkowo zmniejsza zużycie energii dzięki szeregowi inteligentnych technologii i efektywnym energetycznie ustawieniom.

Dowiedz się więcej

Tylko jeden krok dzieli Cię od kontaktu z nami. Wypełnij formularz

    Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) - mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania. Administratorem przekazanych nam danych jest TMB Centrum Pomp Ciepła S.C. W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem zgody w zakresie tego zapytania)