DucoBox Energy Premium

DucoBox Energy Premium

Scentralizowany układ wentylacji z odzyskiem ciepła do zastosowań mieszkaniowych. Optymalna jakość powietrza w pomieszczeniach w najbardziej zoptymalizowany energetycznie sposób dzięki sterowaniu 2-strefowemu

Dowiedz się więcej
DucoBox-Energy-Comfort-325

DucoBox-Energy-Comfort-325

DucoBox Energy Premium przenosi centralne z odzyskiem ciepła na wyższy poziom. Rozwiązanie idealne do instalacji w neutralnym energetycznie domu, automatyczna kalibracja i zintegrowane sterowanie 2-strefowe z kontrolą ograniczenia zużycia energii zapewniają wyjątkowo cichą, inteligentną i energooszczędną pracę.

Dowiedz się więcej
Zoptymalizowane do ogrzewania OH4

Zoptymalizowane do ogrzewania OH4

Produkty Daikin charakteryzują się wysoką wydajnością grzewczą. Zapewniają bezproblemową pracę układu ogrzewania, nawet w temperaturach tak niskich jak -25°C.

Dowiedz się więcej

Tylko jeden krok dzieli Cię od kontaktu z nami. Wypełnij formularz

    Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) - mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania. Administratorem przekazanych nam danych jest TMB Centrum Pomp Ciepła S.C. W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem zgody w zakresie tego zapytania)